by AdminRD AdminRD Brak komentarzy

Aleksander Będkowski – O czym „zapomina” medycyna akademicka. Mit cholesterolu

Tadeusz Miszczak – Mity medyczne, które mogą zabić kontra fakty mogące uratować życie. Medycyna prewencyjna w świetle najnowszych badań.

Będzie także zaprezentowany najwyższej światowej klasy fitofarmakologiczny środek leczniczy produkowany w laboratoriach w Kanadzie HEARTofGOLD Formula by TODA™, polecany i pomocny w chorobach sercowo-krążeniowych takich jak:
zawał serca, nadciśnienie, choroby wieńcowe, zły cholesterol, schorzenia cukrzycowe, a także w celu wzmocnienia sił witalnych i obronnych całego organizmu. 

Janusz Lewicki – Pasożyty są wewnątrz nas (film połączony z omówieniem wybranych metod oczyszczania organizmu http://zielarniawitamor.esy.es/

Wrocławskie Koła Sympatyków GNM – warsztaty – Nowa Germańska Medycyna GNM – omówienie 5 Praw Natury oraz konkretnych narządów – poziom średniozawansowany.

Niemiecki lekarz, doktor Ryke Geerd Hamer doszedł do wniosku, że nowotwory mają swoje źródło w nagłym szoku, który objawia się jako przeżycie konfliktowe. Odkrycie to stało się bazą dla sformułowania pięciu biologicznych praw natury, z których pierwsze i najważniejsze zostało nazwane żelazną regułą raka.

Znając 5 Praw Natury wiemy jak działa Natura oraz że wszystko co nas spotyka – zwłaszcza choroby – ma swój sens.

Agnieszką Macionczyk – MEDYCYNA FIZYKALNA – Elektrostymulacja Metoda Dr.V.Zenni, więcej na www.zenni.pl(terapia tarczycy, żylaki, zakrzepica, wątroba, depresja, migrena i inne)

Film Atlas Chmur

Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Philip K. Dick.

W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety.

Spotkanie klubowe – Giełda książek

Zapraszamy na niezobowiązujące rozmowy oraz przyniesienie zbędnych, przeczytanych książek w celu wzajemnej wymiany lub sprzedaży po obniżonej cenie.

Mistrz Jerzy Ireneusz Opara – Praktyczny Kurs Podstawowy Uzdrawiania Pranicznego wg nauk MCKS i innych Mistrzów

Uzdrawianie praniczne jest współczesną nauką i sztuką uzdrawiania energią. Zasady Pranicznego uzdrawiania opracował Mistrz Choa Kok Sui; dostosował on starożytne techniki do współczesnych wymagań. Uzdrawianie praniczne stanowi zadziwiająco prostą i usystematyzowaną kombinację zasad i technik, które każdy może przyswoić i doskonalić, osiągając efektywne rezultaty. Używając Prany, czyli energii życiowej, praktykujący uczą się inicjować i przyśpieszać proces uzdrawiania w ciele.

Pola Krukowska – spotkanie klubowe dotyczące Ho’oponopono starożytnej metody oczyszczania  wg książki Zero ograniczeń – Joe Vitale

Ho’oponopono jest procesem – dosłownie: poprawiać, naprawiać. To jest proces, w którym oczyszczamy i uwalniamy negatywne emocje związane z wydarzeniami przeszłości. Oczyszczanie metodą Hooponopono jest również procesem wspomagającym uwolnić wspomnienia, które ukazują się, jako problemy w naszym życiu obecnym. To jest forma prośby do Boskości o usunięcie toksycznych energii, wciąż ukrytych w naszej podświadomości. W miejsce negatywnych energii, wprowadzana jest Boska energia światła.

Dorota Pachnik – Mikroskopowe badania z żywej kropli krwi

Badanie pozwala na rozpoznanie zagrożeń szczególnie ze strony układu krążenia i przewodu pokarmowego. Obecność pewnych form wewnątrz komórek i przestrzeni pozakomórkowej daje  informację o obecności ognisk zakażenia. Kształt komórek oraz obecność struktur wewnątrz  informuje o przeciążeniu komórek odpornościowych, niedoborach witamin i minerałów, zaburzeniach produkcji białek .
Uwidacznia obciążenia toksynami, które z powodu niedomogi wątroby lub nerek w postaci rozpuszczonej krążą we krwi, powodując upośledzenie ważnych dla życia narządów przede wszystkim centralnego układu nerwowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *