by AdminRD AdminRD

Aleksander Będkowski – O czym „zapomina” medycyna akademicka. Mit cholesterolu

Tadeusz Miszczak – Mity medyczne, które mogą zabić kontra fakty mogące uratować życie. Medycyna prewencyjna w świetle najnowszych badań.

Będzie także zaprezentowany najwyższej światowej klasy fitofarmakologiczny środek leczniczy produkowany w laboratoriach w Kanadzie HEARTofGOLD Formula by TODA™, polecany i pomocny w chorobach sercowo-krążeniowych takich jak:
zawał serca, nadciśnienie, choroby wieńcowe, zły cholesterol, schorzenia cukrzycowe, a także w celu wzmocnienia sił witalnych i obronnych całego organizmu. 

Janusz Lewicki – Pasożyty są wewnątrz nas (film połączony z omówieniem wybranych metod oczyszczania organizmu http://zielarniawitamor.esy.es/

Wrocławskie Koła Sympatyków GNM – warsztaty – Nowa Germańska Medycyna GNM – omówienie 5 Praw Natury oraz konkretnych narządów – poziom średniozawansowany.

Niemiecki lekarz, doktor Ryke Geerd Hamer doszedł do wniosku, że nowotwory mają swoje źródło w nagłym szoku, który objawia się jako przeżycie konfliktowe. Odkrycie to stało się bazą dla sformułowania pięciu biologicznych praw natury, z których pierwsze i najważniejsze zostało nazwane żelazną regułą raka.

Znając 5 Praw Natury wiemy jak działa Natura oraz że wszystko co nas spotyka – zwłaszcza choroby – ma swój sens.

Agnieszką Macionczyk – MEDYCYNA FIZYKALNA – Elektrostymulacja Metoda Dr.V.Zenni, więcej na www.zenni.pl(terapia tarczycy, żylaki, zakrzepica, wątroba, depresja, migrena i inne)

Film Atlas Chmur

Największe filmowe widowisko 2012 roku, oparte na bestsellerowej epopei Davida Mitchella, którego styl krytycy porównują do estetyki dzieł Vladimira Nabokova, a oryginalną wizję świata do spostrzeżeń takich mistrzów jak Umberto Eco, Haruki Murakami i Philip K. Dick.

W filmie śledzimy losy postaci z różnych epok i zakątków świata, których najbardziej błahe decyzje i czyny mają daleko idący wpływ na teraźniejszość, przyszłość, a nawet przeszłość naszej planety.

Spotkanie klubowe – Giełda książek

Zapraszamy na niezobowiązujące rozmowy oraz przyniesienie zbędnych, przeczytanych książek w celu wzajemnej wymiany lub sprzedaży po obniżonej cenie.

Mistrz Jerzy Ireneusz Opara – Praktyczny Kurs Podstawowy Uzdrawiania Pranicznego wg nauk MCKS i innych Mistrzów

Uzdrawianie praniczne jest współczesną nauką i sztuką uzdrawiania energią. Zasady Pranicznego uzdrawiania opracował Mistrz Choa Kok Sui; dostosował on starożytne techniki do współczesnych wymagań. Uzdrawianie praniczne stanowi zadziwiająco prostą i usystematyzowaną kombinację zasad i technik, które każdy może przyswoić i doskonalić, osiągając efektywne rezultaty. Używając Prany, czyli energii życiowej, praktykujący uczą się inicjować i przyśpieszać proces uzdrawiania w ciele.

Pola Krukowska – spotkanie klubowe dotyczące Ho’oponopono starożytnej metody oczyszczania  wg książki Zero ograniczeń – Joe Vitale

Ho’oponopono jest procesem – dosłownie: poprawiać, naprawiać. To jest proces, w którym oczyszczamy i uwalniamy negatywne emocje związane z wydarzeniami przeszłości. Oczyszczanie metodą Hooponopono jest również procesem wspomagającym uwolnić wspomnienia, które ukazują się, jako problemy w naszym życiu obecnym. To jest forma prośby do Boskości o usunięcie toksycznych energii, wciąż ukrytych w naszej podświadomości. W miejsce negatywnych energii, wprowadzana jest Boska energia światła.

Dorota Pachnik – Mikroskopowe badania z żywej kropli krwi

Badanie pozwala na rozpoznanie zagrożeń szczególnie ze strony układu krążenia i przewodu pokarmowego. Obecność pewnych form wewnątrz komórek i przestrzeni pozakomórkowej daje  informację o obecności ognisk zakażenia. Kształt komórek oraz obecność struktur wewnątrz  informuje o przeciążeniu komórek odpornościowych, niedoborach witamin i minerałów, zaburzeniach produkcji białek .
Uwidacznia obciążenia toksynami, które z powodu niedomogi wątroby lub nerek w postaci rozpuszczonej krążą we krwi, powodując upośledzenie ważnych dla życia narządów przede wszystkim centralnego układu nerwowego.