Radiestezja i inne spotkania

Wahadło radiestezyjne – gdzie kupić ?

Najlepiej kupić przez internet wahadło proste np. kuliste,
im prostsze – tym lepsze, cena też przystępna, w sklepie internetowym pana Baja w Warszawie, te wahadła są najlepsze w Polsce i nie tylko,
nie kupować żadnych specjalnych, egipskich,. poniżej link do sklepu, szybko wysyłają,

Polecani radiesteci

Pan Tadeusz Zbiegieni z Katowic – jego ojciec Zbigniew Zbiegieni był nestorem polskiej radiestezji.
Pan Marian Ślęzak z Ośrodka Delfin w Opolu

Terminy spotkań klubowych i towarzyskich

Zapraszamy na spotkania towarzyskie członków Stowarzyszenia także z osobami towarzyszącymi oraz sympatyków. Terminy spotkań będą podawane na stronie www.

Palenie Agnihotry

image
Zapraszamy na palenie Agnihotry w siedzibie Stowarzyszenia, Opole, ul. Kołłątaja 23 Chęć uczestnictwa prosimy uzgadniać kontaktując się drogą mailową radiesteci.opole@wp.pl

Prosimy o przybycie 15  do 30 min. przed czasem wschodu lub zachodu słońca. Można przynieść swoją piramidkę i zapalić w niej ogień Agnihotry.

Więcej informacji o Agnihotrze na Homa Therapy Poland

Świece woskowe

Polecamy palenie świeczek z wosku pszczelego.  Ze względu na zawartość naturalnych olejków eterycznych są zdrowsze i ekologiczne oraz nie emitują szkodliwych substancji. Świece z naturalnego wosku mają wręcz właściwości terapeutyczne w astmie, alergiach i chorobach dróg oddechowych, zapaleniu zatok i przewlekłym kaszlu.

Świetnie oddziałują na układ oddechowy, krwionośny, nerwowy i immunologiczny.
Działają relaksująco i antystresowo. Do prozdrowotnych  działań świec z wosku pszczelego można dopisać jeszcze pomoc w łagodzeniu problemów ze snem.
Świece z naturalnego wosku pszczelego oczyszczają, odświeżają powietrze i neutralizują przykre zapachy. Ujemnie jonizują powietrze co powoduje oczyszczanie go z kurzu, pleśni, bakterii i wirusów.
Neutralizują również promieniowanie elektromagnetyczne emitowane przez monitory i ekrany, niekorzystnie jonizujące pomieszczenia.

Neutralizator EMKA

Neutralizator „Emka” zarejestrowany przez Panią Marię Krysiewicz w Urzędzie Patentowym Polski po nr 219485 jest organicznym środkiem skutecznie przeciwdziałającym promieniowaniu stref geopatycznych, których źródłem są między innymi tzw. „cieki wodne”.

W trakcie wieloletnich badań stwierdzono, że „Emka” poprawia samopoczucie, niweluje stany chronicznego zmęczenia, zmniejsza nadwrażliwość systemu nerwowego, poprawia sen i łagodzi uporczywe bóle głowy.

Poddani testom kierowcy twierdzą, że eliminuje ona w znacznym stopniu napięcie nerwowe, zmęczenie, a nawet mdłości.

Z punktu widzenia radiestezji promień działania „Emki” rozchodzi się we wszystkich kierunkach. Zaobserwowano, że najlepsze efekty uzyskuje się, jeżeli „Emka” leży na podłodze i dotyka dwu ścian, z dala od urządzeń elektrycznych takich jak : silniki, pralki, akumulatory.

W związku z tym neutralizator należy ułożyć, w położeniu naklejką do góry, w przypadku:

  • mieszkań – w centralnej części mieszkania,
  • domów – w centralnej części piwnicy lub parteru,
  • innych obiektów takich jak: obory, chlewnie, kurniki – w centralnej części budynku,
  • samochodów – na blachę podłogi w dowolnym miejscu,

i przymocować pudełko taśmą samoprzylepną, gipsem lub klejem tak, aby nie uległo przesunięciu.

„Emka” nie wymaga jakiegokolwiek „rozładowania”. Jeżeli przypadkowo ulegnie zamoczeniu – należy otworzyć pudełko i zawartość delikatnie opłukać wodą, a po wysuszeniu ustawić w poprzednim miejscu.

Trwałość „Emki” zależy od „siły cieków”, ale wynosi ona nie mniej niż jeden rok od momentu zainstalowania. Objawem „wyczerpania” się jej właściwości jest zmiana konsystencji ze stałej na pylistą.

„Emka” jest badana i instalowana od 1978 roku. Znajduje się ona między innymi w takich obiektach jak: Pałac Kultury, Wawel, Zamek Królewski, Centrum Zdrowia Dziecka.

Ponadto zainstalowano ją w setkach szpitali, przedszkoli, gospodarstw rolnych oraz tysiącach mieszkań w kraju i za granicą, obserwując pozytywne skutki zabiegu. Z badań tych sporządzono obszerną dokumentację.

Wielkość „Emki” należy dobierać według poniższych wskazań:

  • „Emka” 1 – do 80 m2 powierzchni całkowitej mieszkania,
  • „Emka” 2 – do 150 m2 powierzchni całkowitej mieszkania,
  • „Emka” 4 – domy jedno lub kilkurodzinne, skrzyżowania dróg, obory,
  • „Emka” S – dowolny samochód

UWAGA:

ZALECA SIĘ, ABY „EMKĘ” INSTALOWAŁ RADIESTETA