by AdminRD AdminRD

Katarzyna Barczyńska – Kryształowy Sen i Krystaliczna Świadomość Człowieka – dwie strony lustra

Jawa i sen, męskość i kobiecość, pustka i pełnia – jak uzyskać krystaliczność – prostotę, jasność, klarowność w dualności życia.

Ćwiczenia z krótką „nauką-instrukcją – INSPIRACJĄ” intuicyjnego dobierania kryształów – dla siebie czy kogoś bliskiego wraz z ćwiczeniami z układaniem kryształów we własnym polu i doświadczaniem tych wibracji

Ryszard Suski – System wczesnego ostrzegania tworzony na podstawie pomiaru temperatur – bieżące prognozy, więcej na http://suskiprognozapogody.blox.pl/html/

Bogdan Wysocki – Glinka kaolinowa oraz zdrowa długowieczność w świetle zaskakujących wyników najnowszych badań

Tadeusz Mroziński – Głagolica cz.1 i cz.2

Tadeusza Mroziński – badacz kultury i filozofii Słowian, Głagolicy, Astrologii, oraz Mechaniki Nieba w tym ruchu precesyjnego ziemi, a także pogody i migracji  zwierząt.

Głagolica to starosłowiańska sztuka władania atramentem czerwonym (Ziemia) i niebieskim (Niebiosa Gwiaździste), to zaznajomienie z alfabetem-abecadłem-obiecadłem Głagolicowym, połączenie myślenia graficznego z fonetycznym w obrazowaniu (abrazowaniju) rezów-liter. Głagolica to kaligraficzna materializacja myśli-zamiaru Bożego.

Katarzyna Bratumiła Barczyńska – Świątynie – niezwykle miejsca mocy dla zwykłych ludzi

Halinka Kastelik – Samoleczenie na dłoniach – warsztaty praktyczne poświęcone praktycznemu nauczeniu się jak poprawić sobie samopoczucie fizyczne za pomocą kilku minutowego masażu dłoni.

Aleksander Będkowski – Kręgosłup i narządy wewnętrzne cz.1

Katarzyna Bratumiła Barczyńska – warsztaty

Kryształowe Struktury Mocy Człowieka, Serce i Grasica jako Centrum Wszechświata, Skrzydła Jedności – łączność  z Wszechświatem, Koło Mądrości  i  Mocy, Korona przymiotów królewskich człowieka

  1. Krzem i kryształ jako podstawa życia we Wszechświecie
  2. Wpływ wibracji kryształów i minerałów na nasze ciało, emocje, umysł i jakość myśli oraz spokój ducha – sposób dobierania/wybierania minerałów.
  3. Sposób na dobre życie – błogostan naszego Serca i jego pożytek dla nas i świata, delikatność, wrażliwość, subtelnośćzapomniana moc – ćwiczenie
  4. Kryształowe struktury Człowieka – Skrzydła Jedności – łączność  z Wszechświatem, Koło Mądrości i Mocy, Korona przymiotów królewskich, .
  5. Budowa krystaliczna naszego centrum energii – Serca i jego ochrony – fizycznej, mentalnej, duchowej – Grasicy – medytacja z kryształem.
  6. Odwaga korzystania z pełnego, pierwotnego przepływu energii witalnej człowieka. Co daje nam odwagę życia – przywracamy pierwotny poziom odwagi.
  7. Co zrobię jak będę silny, wolny, spokojny i beztrosko wesoły – Król i Królowa Życia?
  8. Jak sobie radzić z mechanicznym odrzucaniem zasilającej nas energii z otoczenia? Uruchamianie działania kryształowej grasicy w połączeniu z kryształami serca.
  9. Związki i ich dobre zakończenia  – medytacja zakończenia umów i warunków, odzyskiwanie swoich cząstek serca z czasoprzestrzeni – odzyskiwanie Mocy i pierwotnej czystości DNA.
  10. Struktury kryształowe dla serca i życia – aktywacja pola kryształowego.

http://swiatkrysztalow.com.pl/harmonogram-spotkan/opis-spotkania/

Aleksander Będkowski – O czym „zapomina” medycyna akademicka. Mit cholesterolu cz.II

Wiesława Bakaj – MATRYCA ENERGETYCZNA wg. RICHARDA BARTLETTA – wprowadzenie

Richard Bartlett opracował technikę DWUPUNKTU, która jest oparta o wykorzystywanie informacji zawartych w polu informacyjnym, lub inaczej w polu morficznym. Tą bardzo prostą, ale niezwykle skuteczną metodę opisał w swojej książce „Matryca Energetyczna”. Temat rozwinął w książce Fizyka Cudów, w której wytłumaczył za pomocą wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, dlaczego i w jaki sposób każdy i to bez naukowej wiedzy z zakresu fizyki kwantowej, może bez trudu odczytać informacje zawarte w polu informacyjnym.

Richard Bartlet stwierdził, że delikatny dotyk połączony ze skupioną intencją czyli myślą, bardzo często wystarcza, żeby przywrócić człowiekowi równowagę fizyczną, umysłową i duchową, oraz harmonię w relacjach z innymi. Aby uzyskać zadowalające nas rezultaty należy ćwiczyć codziennie. Na początku dużą przeszkodą jest nasz umysł i jego tendencje do kontroli, a dwupunkt najlepiej się „udaje” gdy się bawimy.