by AdminRD AdminRD

W dniu 8 października 2022 r. w sobotę o godz.10 zapraszamy na spotkanie z Tadeuszem Mrozińskim „Głagolica pismo z gwiazd jako nośnik mocy duchowej”.

Głagolica to „odbicie działalności Stwórcy, odblask Jego atrybutów jakie płyną do człowieka z przestrzeni Kosmosu, nazywanej Świadomą Przestrzenią Międzygwiezdną, Macierzą.  Z takim rozumieniem głagolicy wkraczamy w zasięg największych tajemnic wszechświata.

Prowadzę spotkania w tych tematach i zapisuję opracowane mądrości w książkach. Jest już dostępna książka „Głagolica” tworząca zarys podstaw zapomnianej historii kultury, pisma i działania znaków tworzenia oraz „Ikony bukw głagolicowych”, opowiadającą o poszczególnych literach/bukwach, ale też o całych grafikach powstałych w ich otoczeniu. Tak powstała karta każdej litery i ich opis. Dzielę się tutaj tym opracowaniem w nadziei, że osadzi to nas bardziej w Naturze planety i połączy z planem Kosmosu. Niech to stanie się w sposób zrozumiały i dobry dla nas i naszych pokoleń z błogosławieństwem przodków.

Ponadto jest dostępna najnowsza książka „Gwiazdy Fortuny”.

Jest to książka, z której skorzystać może każdy, niezależnie od stanu posiadanej wiedzy.

Opisany jest w niej każdy dzień roku, gdyż codziennie „przyświeca” nam jakaś gwiazda.

Znając działanie gwiazd na dany dzień dowiemy się:

– kiedy podejmować ważne decyzje,

– kiedy podpisywać umowy, kontrakty,

– kiedy organizować spotkania biznesowe,

– kiedy organizować śluby, zaręczyny czy uroczystości weselne i z kim wchodzić w związki,

– jak na imię dać dziecku, aby imieniny obchodziło w szczęśliwym dniu,

– kiedy planować poczęcie i narodziny dziecka.